Tlenoterapia – promocja tylko do końca wakacji

Słyszeliście już na pewno o tym, jak pozytywny wpływ na nas ma tlenoterapia. Wiele osób na co dzień korzysta z naszej komory hiperbarycznej, by się zregenerować, odprężyć i wyleczyć wiele dolegliwości. Dla naszych stałych bywalców, ale także dla przyszłych entuzjastów tlenoterapii, do końca wakacji mamy super promocję! Chcecie poznać szczegóły? Zapraszamy do lektury. 

Komora hiperbaryczna dla dorosłych i dzieci 

Nasza komora hiperbaryczna przyciąga uwagę wszystkich. Nie tylko naszych najmłodszych pacjentów. Niektórym przypomina wyglądem kapsułę kosmiczną. Na razie lotów w kosmos nie oferujemy w naszym gabinecie. Zamiast tego, mamy super nowoczesną komorę do tlenoterapii, w której czas płynie wolniej, a nawet mówiąc potocznie „leczy rany”.

Tlenoterapia – na czym polega jej fenomen?

Tlenoterapia przeprowadzana w komorze jest zabiegom nieinwazyjnym. Nie powoduje żadnego dyskomfortu, nie boli, nie otumania. Jest zabiegiem bezpiecznym i polecanym zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Dodatkowo nasza komora jest na tyle duża, że pomieści 2 osoby. Posiada też specjalne przezroczyste „okienka”, które eliminują znane niektórym, nieprzyjemne uczucie klaustrofobii. 

Sam zabieg trwa około 60 minut i polega na tym, że osobie przebywającej w komorze podawany jest skoncentrowany tlen. Powoduje to wzrost saturacji (natlenienia) krwi. Dotleniona w ten sposób krew nie tylko wspomaga proces regeneracji całego układu nerwowego oraz odbudowy połączeń neuronowych w mózgu, co poprawia pamięć i koncentrację. Zabieg tlenoterapii hiperbarycznej wspomaga też gojenie się ran oraz przyspiesza leczenie różnych schorzeń.

Godzina relaksu w komorze hiperbarycznej

Nasi pacjenci doceniają tlenoterapię nie tylko za prozdrowotne działanie. Wiele osób ceni sobie ten zabieg, za jego relaksacyjny charakter i traktuje go jako „godzinę dla siebie”. Zabieg teleterapii to doskonały czas na relaksację, czytanie książki czy słuchanie muzyki (w komorze można używać urządzeń elektrycznych, także telefonu). Godzina relaksu i regenerującej umysł terapii tlenem bardzo mocno wpływa na dobre samopoczucie. 

Promocja na tlenoterapię – co dla Was przygotowaliśmy?

Dla naszych stałych miłośników tlenoterapii, do końca wakacji mamy 2 zabiegi gratis przy zakupie pakietu 10 wizyt. Aby skorzystać z promocji (10+2) zadzwońcie do nas i umówcie się na pierwszy zabieg w ramach pakietu.

Dodatkowo, dla osób, które jeszcze nigdy nie były w komorze hiperbarycznej, proponujemy pierwszy testowy 40-minutowy zabieg w super cenie 30 zł. 

Dzwońcie do nas i rezerwujcie komorę. Zapraszamy 🙂

Więcej o tlenoterapii przeczytacie tutaj.

ścięgno achillesa

Zapalenie ścięgna Achillesa

Jeśli zaraz po wstaniu z łóżka odczuwasz piekący ból w okolicy pięty i w łydce, dodatkowo nie jesteś w stanie wspiąć się na palce, to może być ból ścięgna Achillesa. W tym wpisie postaramy się wyjaśnić co to jest zapalenie ścięgna Achillesa, czym się objawia i jak je skutecznie rehabilitować.

rozgrzewka przed treningiem

Rozgrzewka przed treningiem to podstawa

Jednym z najważniejszych elementów treningu jest rozgrzewka, która powinna być przeprowadzana przed każdą jednostką treningową. Dobrze wykonana może zarówno poprawić wydajność jak i zmniejszyć ryzyko kontuzji.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *