Rafał Majchrzak

FIZJOTERAPEUTA

Doświadczenie w sporcie na najwyższym poziomie pozwala mi odpowiedzialne i kompleksowo rozwiązywać problemy pacjentów w obrębie układu ruchu. Specjalizuje się w terapii manualnej tkanek miękkich jak i treningu medycznym.
 

ADRES

ul. Czerniakowska 178A lok. V

00-440 Warszawa

zadzwoń
doświadczenie

Jestem absolwentem AWF w Katowicach. Podczas studiów drugiego stopnia pracowałem już w Jastrzębskim Węglu (łącznie 2 sezony, zdobyty 1 brązowy medal Plusligi), a następnie w Aluron CMC Warcie Zawiercie (2 sezony i również 1 brązowy medal Plusligi). W 2023 dostałem powołanie do Reprezentacji Polski Seniorów, z którą pracowałem podczas wyjazdowych turniejów Ligii Narodów (w tym złoty medal edycji 2023 VNL). Poza siatkówką doskonale czuję się w pracy z biegaczami, ponieważ sam jestem już doświadczonym ultramaratończykiem(ukończone 18 górskich biegów na dystansie ponad 100km). Najlepsze wyniki osiągałem w Chamonix na UTMB (2 miejsce w kategorii wiekowej) i w Lądku-Zdroju na Biegu 7 Szczytów(2 miejsce w kategorii wiekowej). 

 

Zapraszam na terapię manualną i ruchową osoby aktywne jak i te potrzebujące dodatkowego bodźca treningowego. Określimy potrzeby, przedstawię program działania i wspólnie osiągniemy cel.

Ukończone kursy i szkolenia:

  • Manipulacja Powięzi Stecoo poziom 1 i 2
  • PNF Podstawowy i Rozwijający
  • Igłoterapia Sucha
  • Globalna Terapia Stopy
  • Współczesne metody diagnostyki i leczenia tkanek miękkich wg. dr. Ciechomskiego